To top
7 Maj

“Dhurata më e bukur për ditëlindje”, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të bekohen me një fëmijë

Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj festojnë ditëlindjen në një ditë. Çifti ka zgjedhur këtë ditë që të bëj publik lajmin se së shpejti do të bëhen prindër.

‘Gëzuar ditëlindjen gjysmës time më të mirë, shokut tim të ngushtë, njeriut që ka rrëmbyer zemrën time (që shumë shpejtë do të bëhet baba).

Të dua” shkruan moderatorja duke bërë treguar se është në pritje të ëmbël. Prej kohësh dyshja e jeton historinë e dashurisë pa u fshehur nga sytë e publikut. Por deri më tani ata kishin mbajtur të fshehtë lajmin se moderatorja e mirënjohur ishte shtatzënë. Kujtojmë se ajo ka dhe një djalë nga martesa e saj e parë.