To top
7 Dhj

Foto/ Balla takon në Washington ish-ambasadorin Alexandër Arvizu

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ndodhet në Washington ku mori pjesë në Forumin Parlamentar të Inteligjencës dhe Sigurisë. Gjatë qendrimit në Washington Balla ka takuar ish-ambasadorin e SHBA në Shqipëri, Alexandër Arvizu.

Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla teksa ka ndarë një foto me ish-ambasadorin Arvizu shkruan: Një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏

“Gjatë qëndrimit në Washington, një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏”, shkruan Balla.