foto galeri

Julia Roberts kishte veshur një fustan maxi rozë me një dekolte të thellë V, mëngë të fryra dhe një fund të gjatë nga koleksioni Pranverë-Verë 2021 i Greta Constantine. Ajo e kompletoi look-un me një clutch Tyler Ellis, një palë vathë dhe një unazë diamanti nga Chopard.