To top
7 Qer

Kryeministri Rama e konfirmon: Ricky Martin vjen në Tiranë më 20 korrik

She livin’ la vida loca

Sikurse është përfolur orët e fundit ylli i muzikës latine Ricky Martin do vijë në vendin tonë.

Lajmi është konfirmuar sot nga kryeministri Edi Rama i cili përmes një postimi në mediat sociale ka zbuluar se Ricky do performojë në Tiranë më 20 korrik, në sheshin “Skëndërbej”.

Ylli botëror i muzikës në kuadër të turit të tij “RICKY MARTIN SYMPHONIC”, ka vendosur që të bëjë një ndalesë të vogël edhe në Shqipëri. Ai do të shoqërohet nga Orkestra Kombëtare e Tiranës dhe grupi i tij për të sjellë më të mirën e muzikës së tij.