To top
23 Qer

Martesat me (pa) fëmijë, Armina Mevlani pohon

Moderatorja Armina Mevlani u shpreh se dhe ajo ka zgjedhur një burrë me fëmijë dhe këtë nuk e quan aspak sakrificë.

Mbrëmjen e djeshme në “Goca dhe Gra” është diskutuar tema e lidhjes së vajzave me burra të divorcuar dhe fëmijë dhe anasjelltas. Armina tha se këtë nuk e quan aspak sakrificë pasi e dashuron Shkëlzen Berishën.

Pjesë nga diskutimi:

Armina Mevlani: Unë e kam zgjedhur me fëmijë. E kam dashur, se kam as problem dhe as sakrificë fare që ai ka fëmijë.