To top
15 Pri

Meghan Markle e paska vendosur, vajzën do ta lindë në shtëpi!

Së shpejti do të behën prindër për herë të dytë, dhe Harry e Meghan, përgatitjet i kanë nisur që tani. Dukesha e Sussex ka vendosur që beben e saj, e cila do të jetë një vajzë, ta sjellë në jetë në shtëpinë e tyre në Montecito.

Së shpejti do të behën prindër për herë të dytë, dhe Harry e Meghan, përgatitjet i kanë nisur që tani. Dukesha e Sussex ka vendosur që beben e saj, e cila do të jetë një vajzë, ta sjellë në jetë në shtëpinë e tyre në Montecito.

Në fakt kjo nuk qenka një risi për Meghanin, sepse  edhe për djalin, Archien, të njëjtën gjë kishte planifikuar. Ajo donte ta lindte në shtëpinë e tyre Frogmore, por për shkak se vogëlushi erdhi para kohe, u detyrua të shtrohej në spital. “Meghan po planifikon të lindë beben në shtëpinë e tyre të bukur në Kaniforni. Është e paqartë nëse Meghan dhe Harry do të tregohen shumë privatë ose do ta bëjnë publike ardhjen në jetë të bebes. Tani ata nuk kanë pse të zbatojnë protokollin”- thanë burime pranë ciftit.