To top
12 Pri

Monica Bellucci viziton Greqinë, dhe shfaqet në super formë

Monica Bellucci viziton shpesh herë Greqinë dhe prania e yllit italian nuk kalon pa u vënë re nga fotografët.

E njëjta gjë ndodhi edhe me ardhjen e saj të fundit në “Eleftherios Venizelos”, pak ditë më parë. Kamera e ka kapur yllin e Hollivudit duke ecur në aeroport, me një kostum të zi dhe syze dielli të zeza.

foto galeri foto galeri foto galeri

Gjatë daljes ajo ka pozuar para fotografëve duke u “dhuruar” disa buzëqeshje.