Tapeti i kuq nuk zhgënjeu, duke shfaqur disa pamje direkt nga pistat e Muajit të Modës. Më poshtë mund t’i hidhni një sy modës së mrekullueshme që mbizotëroi në ngjarjen e rëndësishme.

Hailey Bieber

Jodie Turner-Smith

Olivia Wilde

Selena Gomez

Amal dhe George Clooney

Julia Roberts

Lily Collins

Kaia Gerber

Emma Stone

Jessica Chastain

Joe Jonas dhe Sophie Turner

Kerry Washington

Eiza González

Brooklyn dhe Nicola Peltz Beckham 

Keke Palmer

Rebel Wilson

Selma Blair

Laura Dern

Glenn Close

Mindy Kaling