To top
24 Jan

Shpat Kasapi, baba për herë të parë!

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij, Selvija janë bërë për herë të parë prindër. Lajmin e bëri publik pak orë më parë këngëtari përmes një postimi në Instagram, ku zbuloi se vogëlushi ka ardhur jetë në 19 janar.

Për bebushin, prindërit e rinj zgjodhën emrin Roel. Lajmin e pritjes së ëmbël, 36-vjeçari e bëri me dije në gusht të 2021-shit teksa i uronte ditëlindjen të fejuarës së tij.

 

https://www.instagram.com/p/CZHmv0ZhO6y/?utm_source=ig_embed&ig_rid=8ad4b4f8-494c-48e2-8289-f69fb308e56c

 

Këngëtari ka folur publikisht për lidhjen e tij që në 2019-ën. Që atëherë, ka përmendur planet për fejesë dhe martesë, që u finalizuan në dhjetor të 2020-ës.